ACCESS BARS

 

slide1

Bars eğitimine katılım; kolaylıkla seçmiş olduğunuz değişimleri alabiliyor olmanızı ve bedeninizin bu seçimleri işleyebilmesini sağladığından, tüm Access Consciousness Temel Eğitimlerinin bir ön koşuludur. Hayatınızda en son ne zaman tamamen rahatlamış, özen gösterilmiş ve ihtiyaçları giderilmiş olarak hissettiğinizi hatırlıyor musunuz?
 .
Yoksa en son şifalandığınız, bedeniniz ve varlığınız için yargısız şefkati hissettiğinizden bu yana epey bir zaman mı oldu? Access sisteminin içindeki ilk eğitim semineri Bars’dır. Başınızın etrafında 32 tane nokta olduğunu, ve bu noktalara hafifçe dokunulduğunda, hiç bir çaba sarf etmeden, ve kolayca; alıp kabul etmenize engel olan her şeyin etkisini giderebileceğinizi biliyor muydunuz? Bu noktalar herhangi bir yaşamınızda edinmiş olduğunuz tüm duygu, düşünce, fikir, inanç ve yargıları barındırmaktalar. Bu sizin tüm bunları serbest bırakarak, özgürlüğünüzü geri kazanmanız için sunulmuş bir fırsattır.
 .
Her bir Bars seansı, dokunulan noktanın sorumlu olduğu alanda hayatınızdaki 5-10.000 yıllık sınırlamaların temizlenmesini sağlayacaktır. Bu inanılmaz derecede doyurucu ve rahatlatıcı deneyim hayatınızda değiştirmeyi arzuladığınız tüm alanlardaki tüm kısıtlamaları ortadan kaldıracaktır! Hayatınızın, ne kadarını almaktan çok yapmaya ayırıyorsunuz? Hayatınızın olmasını istediğinizden hala ne kadar uzakta olduğunu mu fark ettiniz? Sadece çok daha fazlasını almayı arzulayarak ve yapmaya daha az çaba sarf ederek arzuladığınız her şeye sahip olabilirsiniz (belki de birazına!)
 .
Bars seansı almak veya öğrenmek, bunu gerçekleştirmenize, ve çok daha fazlasının hayatınızda karşınıza çıkmasına izin verecektir. The Bars, bu güne kadar tüm dünyada binlerce insana; uyku, sağlık, kilo, para, cinsellik, ilişkiler, endişe, stres ve benzeri daha bir çok konuda hayatlarını istedikleri yönde değiştirmelerine yardım etti. En kötü olasılıkla, seansı hayatınızdaki en iyi masajı almış olduğunuz duygusuyla tamamlayacaksınız. En iyi olasılıkla, hayatınız büyük bir kolaylıkla olduğundan daha büyük bir hayata dönüşecek.