Berrak Banu Tarım


Access Consciousness Bars Terapisti & Eğitmeni
Access Consciousness Sertifikalı Eğitmeni
Access Consciousness Beden Prosesi Terapisti ve Eğitmeni
Access Consciousness Kendin Ol™ Sertifikalı Eğitmeni
Sizin İçin Doğru Beden Eğitmeni™ – Başlangıç
İşi Keyifli Hale Getirmek Eğitmeni

Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra, mastırını İngiltere’de Salford Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. 7 yıl boyunca çeşitli sektörlerde çalıştıktan sonra; 2008 yılında Reiki ile başlayan kişisel gelişim alanındaki yolculuğu beden, ruh ve zihin bütünlüğüyle ilgili holistik çalışmalara ilgisini arttırmıştır.

Yaptığı araştırmalar sonucunda Dönüşümsel Nefes ile tanışmasıyla, yaşamındaki değişimler devam ederken; Access Consciousness ile bilinçli ve an’da yaşamanın önemini deneyimlemiştir. Bu deneyimlerle birlikte; yaşamımı ve dünyayı daha iyi bir yer yapmak için neyi algılayabilirim, bilebilirim ve olabilirim sorusundan yola çıkarak; yurtiçi ve yurtdışındaki sayısız eğitimlerle Dönüşümsel Nefes terapisti, Access Consciousness Bars Terapisti & Eğitmeni, Access Consciousness Sertifikalı Eğitmeni, Access Consciousness Beden Prosesi Terapisti ve Eğitmeni olmuştur.

Kendisindeki bu değişimleri, danışanlarının da yaşaması ve onların da kendi yaşamlarında daha fazla berraklık, kolaylık, neşe, ihtişam ve bilinç yaratmaları için eğitimler, seminerler ve seanslar vermeye devam etmektedir.

Ebru Tarım Dilekcan


Access Consciousness Bars Terapisti & Eğitmeni
Access Consciousness Sertifikalı Eğitmeni
Access Consciousness Beden Prosesi Terapisti ve Eğitmeni
Sizin İçin Doğru Ses Eğitmeni™ – Başlangıç
Entity’lerle Konuşmak Eğitmeni™ – Başlangıç
Access Consciousness Kendin Ol™ Sertifikalı Eğitmeni
İşi Keyifli Hale Getirmek Eğitmeni

Son 17 yıldır yurt dışında çeşitli şehirlerde yaşayan (Dublin, Manchester, Amsterdam/Lahey) ve şu anda Londra’da yerleşik olan Sertifikalı Access Consciousness Eğitmeni, Access Beden Prosesleri ve Varlıklarla Konuşmak’ın Eğitmeni olan Ebru, 4 senedir yoğun bir şekilde dünyanın dört bir yanında katıldığı Access eğitimleriyle (Roma, Venedik, Stokholm, Mayorca, Yeni Zellanda, Kopenhag, Costa Rica, Istanbul, Londra) 21 yıllık kurumsal hayatını bırakarak, eğitmen olmayı seçmiş ve yaşadığı değişim & dönüşümü, onu dinlemeyi seçenlere seminerlerle, eğitimlerle İngiltere, Türkiye ve diğer ülkelerde aktarmaktadır.

Ebru yaşamayı seçtiği yargısız ve kendi olma alanından işleyerek verdiği özel enerji seanslarıyla da kişilerin değişimlerine katkı olmayı seçmektedir. Ebru'nun kendi dilinden son 4 yıldaki dinamik değişimi: "Ben yıllarca anda olmanın, kendini evrenin akışına bırakmanın ne olduğunu bilmeyen, hayatı tamamen kontrol üzerine kurulu, işi de finansal denetim olduğu için bunu bir maharet sanan bir iş kadını, bir eş, anne, kız evlat, kız kardeş ve kimileri için de bir arkadaştım. Taki bir gün gelip de kim olduğumu, ne olduğumu, ne istediğimi, neyi sevip neyi sevmediğimi, neyin beni mutlu ettiğini, bu dünyada neden bulunduğumu sorgulayana kadar… O dönemimdeki arayışım ve bazı öğretiler bana yeni kapılar açmıştı ancak hiçbir şey aldığım ilk Access Consciousness Bars seansı kadar beni etkilemedi. Seans sonrasında normalde hiç durmadan çalışan beynimdeki sessizlik, boşluk, alan hissi benim için çok yabancı ama bir o kadar da keyifliydi. İlk defa "an" da olmanın, anı yaşamanın ne olduğunu anlamaya başlamıştım. Daha sonrası benim için sanki yıllardır çok susamış bir insanın bilinç, farkındalık çeşmesinden kana kana su içtiği bir dönem…

Değişim artık hayatımın bir parçası, bitmeyen bir yolculuk ve sanki her gün bilinç, farkındalık denizinde yüzüyor, arınıyor ve değişiyorum. Artık daha çok gülen, daha huzurlu, mutlu ve sakin, ne istediğini bilen, etrafı için değil de kendi için yaşamayı seçen bir insanım… Kurumsal hayattan ayrılma kararım, herkesi çok şaşırtırken, benim tek hissettiğim bir kuş kadar özgür, bir tüy kadar hafif olmaktı…

Aslında yaptığım işten çok farklı bir alanda ilgim olduğunu bildiğim halde hala kurumsal hayatta devam ediyor olmamı sonlandıran şey, Access Consciousness’ın kendi gerçeğimi bildiğim konusunda bana güç vermesi ve bana kendim olmanın ne demek olduğunu öğretmesi ve daima her koşulda bir seçim şansımın olduğunun farkına varmamdı. Hayat artık daha kolay, eğlenceli ve katkı dolu! Bundan daha iyi nasıl olur?"