kendinolKendin Ol Macerası

Yaşadığınız hayat size yetiyor mu? Daha fazlasının olması gerektiğini biliyor ve onu mu arıyorsunuz? Pek çok insan gibi ‘mutlu’ olamadığınız için sürekli kendinizi yargılıyor ve kendinizde bir yanlış mı arıyorsunuz? Ya sizde bir yanlış yoksa? Ya siz, bu Dünya’ya bir Hediye iseniz! Hem de olduğunuz gibi! Başkalarının sizi ‘olmanızı gerekli gördüğü’ şekliyle değil, sadece siz olarak! Asıl değerinizin sizi siz yapan farklılıklarınız olduğunu bilseniz ve sadece kendiniz olmayı alıp kabul etseniz bu sizin evreninizde ne yaratır? Ya sadece kendiniz olmak, hayatınızı, çevrenizdeki herkesi, her şeyi ve dünyayı değiştirmek için gereken tek şey ise?

Bu etkinlik Access Consciousness’ın araçları, bakış açıları ve sözlü prosesleri ile sizi otomatik pilotta bir hayattan çıkartmak için tasarlanmıştır. Ya hayatın hedefi, “Sonsuz Varlık” kapasitesiyle sadece Sonsuz Algı, Sonsuz Biliş, Sonsuz Olma ve Sonsuz Alıp Kabul Etmek’ten işleyip yaşamaktan zevk almak ise? Sizin belki de henüz fark edemediğiniz sizi farklı ve özgün kılan değişik yanlarınız ise? Siz bu şekilde evrende tek ve yegane olarak çok değerli olduğunuzu ve bu şekilde sonsuz varlık kapasitenizi kullanabildiğinizi biliyor musunuz?

kendinol2

Böylesine sıra dışı bir workshop’ta hayatını 6 senedir sadece Access Consciousness araçlarını kullanarak değiştirmeyi seçmiş Uluslararası Sertifikalı 2 kardeşe katılmak ister misiniz?

Ya “Hayatın Tümü Bize Kolaylık, Neşe ve İhtişamla Gelir!” ise? Buna engel olan her ne varsa bunlardan kurtulmaya ne dersiniz?

Seçim Sizin!