SİZİN İÇİN DOĞRU SES

YENİ OLASILIKLARA DOĞRU ADIM ATMAYA GÖNÜLLÜ MÜSÜNÜZ?

Bugüne dek kendinizi tanıdığınızı düşünüyor ve bazı kalıp ve ölçülere göre tekrarlardan oluşan bir hayatı yaşıyor, belki bu hayatı sürdürmek için doğru diye bildiğiniz kalıplar içinde bir çalışma hayatı yürütüyordunuz. “Sizin İçin Doğru Ses Semineri” seçtiğiniz ölçüde sizi hızlı bir şekilde sınırlamalarınızın dışına çıkmaya ve yaratıcı tarafınızı ele almaya davet ediyor. Gerçekte siz kimsiniz ve gerçek yetenekleriniz aslında nelerdir? Keşfedilmemiş kaç tane siz var içinizde? Bunları fark ettikten sonra sizin için hem özel yaşamınızda hem de iş hayatınızda ortaya çıkacak sayılamayacak denli yeni olasılıklar neler olabilir? Bunu Access Consciousness’ın araçları ile baştan keşfetmek, sizin için yeni bir olasılıklar okyanusunun kapılarını aralayabilir. Bu deneyime gönüllü olmak ve hiç kimsenin hatta sizin bile bilmediğiniz gerçek “siz”in renkli ve büyüleyici dünyasını keşfetmeye hazır mısınız?

dogruses
Artık Saklanmayı Bıraksanız ! Karşınıza çıkan yeni fırsatları ve farkındalıktan gelen muhteşem enerjiyi yaşam performansına bir katkı haline getirmenize engel olan her ne varsa, şimdi, bugün bunları önünüzden süpürmeye ve sahne almaya gönüllü olsanız bu ne yaratır? Biraz cesaret ve ilk adım ile evreninizde neler yaratırsınız?

Daha BÜYÜK bir rolünüz olduğunun farkına varsanız ve onu oynamaya başlasanız ! Size realitenin daha en baştan zorla yerleştirdiği, “olmaz, yapamazsın, yapma, mümkün değil” implantlarını söküp atarak sonsuz ve gerçek gücünüzün sahip olduğu “başka neler mümkün?” anahtarını kullanarak ilerlemeye ve kendinizi bile şaşırtan bir performansa imza atabileceğinizi söylesek ve hatta bunun sihrini elinize versek bununla neler yaratırdınız? Haydi gerçek rolünüzü şimdi sahnede gösterin ve kendinizi bile şaşırtın!

dogruses2
Bu dünyaya nasıl bir katkı olur? Burada söz ettiğimiz sadece sizin asıl varlığınızla ve yeteneklerinizle oynayarak mutlu olmanız değil, sahip olduğunuz bu yetenekler ve rollerle önce kendinize, sonra yakın çevrenize, ülkenize ve hatta dünyaya nasıl bir katı olabileceğiniz noktasında farkındalık sahibi olmanızdır. Bunu Access’in muhteşem bir sorusu önünüze sermeye hazır. “Hangi enerji, Alan ve Bilinç olabilirim?” Cevabını evrenin elinize tutuşturacağı bu harika dilekçe ile acaba neler mümkün?

Bu sizin yaşamınıza nasıl katkı sağlar? Her yeni kapı sonsuz olasılıklara açılan bir yolu size gösteriyorsa ve bu kapının anahtarı Access’in sonsuz soru evreninde saklı soru anahtarları ile açılıyorsa bunu keşfetmek için neyi bekliyoruz? Evrene sunacağınız her katkıdan sizin de payınıza bir şey düşeceğini bilsek acaba ne kadar şevkli ve enerjik bir çalışma hayatına sahip oluruz? Özel yaşamımız çevremize neler katmaya başlar? Bu konuda sonsuz olasılıklar nelerdir sorusu ile başlasak bu ne yaratır?

Gelin birlikte bizim için Başka Nelerin Mümkün Olduğunu keşfedelim:

Kendinize has ifade şeklinizi ve mevcudiyetinizi alıp kabul edin. Bir renk körünün gözleri ile gördüğü evreni anlatması böyle göremeyenler için farklı ve yeni bir bakış açısı ve bir hediyedir desek bu ne yaratır? Her farklı bakış açısı mevcut bakış açılarının birer mecburiyet olmadığını bize gösteren ve alan açan birer hediye desek.

Kendiniz olma konusunda tam bir kolaylık ve neşe edinin. Sizi siz yapan özelliklerin size verilmiş bir hediye olduğunu bilseniz ve sizi farklı kılan her şeyin aslında evrende eksik bir halkayı tamamladığını bir an düşünseniz bununla neler yaratılır? Pek çok yorumcunun yorumladıkları konuda iyi birer performansı olmadığını ve izleyip değerlendirirken ilgili konuda otorite haline gelen yorumcu ve eleştirmenler olduğunu biliyor musunuz?

Toplum içinde kendinizi ifade etme zorluklarından kurtulun. Çocukluğunuzdan beri baskılanan bir ifade özgürlüğünüz olabilir. Bu realite sizi siz olarak değil istediği gibi olduğunuz zaman kabul ediyor olabilir. Peki kendi muhteşemliğinizi elinize alıp her şeye rağmen sadece varlığınızın doğasından gelen bir tarzı hayata geçirseniz acaba bu ne yaratır ve ne kadar şaşırtıcı olur. Siz muhteşemsiniz zira teksiniz ve benzersizsiniz. Parmak uçlarınıza bakın, onlar size bunu söylüyor. Muhteşem bir teklik var sizde.

Kendinizi yargılamayı bırakın. Her ne yaptınızsa ve bunun size yanlış olduğu nerede ve kim tarafından hangi gerekçe ile söylendi ise bunu “ilginç bir bakış açısı” olarak alıp kabul edin ve hatta siz, size öğretildiği gibi kimse yokken bile boş durmayıp kendinize her ne söyledi iseniz bunu da “Bu bakış açısına sahip olmam ilginç bir bakış açısı” diyerek alıp kabul etseniz ne kadar hafifleyeceğinizi bir kere görün. Bu şahane hafifliği tattıktan sonra sizi aslında hiç bir şeyin engelleyemeyeceğini de görün.

Talep edebilmeyi ve alıp kabul edebilmeyi öğrenin. Sizin de herkes kadar kendiniz için gerekli gördüğünüz bir şeyi talep etme hakkınız var. Access burada size “seçme” aracını yeniden tanıtıyor. Bilip de kullanmayı unuttuğunuz bir bolluk ve rahatlık aracı olan seçme size farklı olasılıklardan birisini yakalama şansını veriyor. Tek bir seçeneğiniz bile olsa onu seçme ve seçmeme gibi iki farklı olasılık var evreninizde. Rahat olun ve hep hatırlayın ki siz bolluk dolu bir evrende istediğiniz her şeyin yaratımını elinizde tutuyorsunuz. Lazım, ihtiyaç, mecbur gibi tekli olasılıklarla kendinizi daraltmayın. Seçin lütfen ve seçtiğinizi çekinmeden alıp kabul edin. Aslında her içimizden geçen elimize geliyorken çoğu toplumsal ve kurumsal sınırlamalar nedeniyle elimize geçeni alıp kabul edemediğimizi fark ettiniz mi? Şimdi bunlardan iki muhteşem araçla kurtulup farklı ve renkli olasılıklara doğru yol alalım. Seçelim ve seçimimizi alıp kabul edelim. Siz her şeye layıksınız unutmayın lütfen.

Sıra dışı, büyüleyici, tanımlanamaz ve neşeli olmak. Sizi bugüne kadar tanımlayan her türlü ezber ve eski tanımdan bağımsız olarak bir kere düşünün. Düşünün ki siz hem benzersiz hem de sizin bile bilmediğiniz kadar enerjetik bir varlıksınız. Sonsuz güç ve zamana sahip muhteşem bir varlıksınız. Şimdi bugüne kadar var olmamış şeyleri yaratabilme kapasitenizi çalıştırın, Önce sonsuz hayaller kurun ve bunların sınırlarını doludizgin aşın ve geçin. Hayaller ötesi olun. Nasıl geliyor kulağa? En çılgın hayallerinizin de ötesinde olasılıkları evreninize çağırın. Şimdi kimsenin görmediği kadar sıra dışı, şaşırtıcı ve büyüleyici bir dünyanız oldu bile. Sizin ve sizi tanıyan herkesin hiç sıkılmayacağı renkli bir evrenin tam ortasındasınız artık. Bu yeni ve bambaşka evren sizden emir bekliyor, sadece soruda kalın ve bu evreni büyütmeye devam edin. “… ‘nın en çılgın hayallerimin de ötesinde ….. olabilmesi için sonsuz olasılıklar nelerdir?”

Sizin hayatınız bir sahne! Yıldız olmaya hazır mısınız? Bu sahnede sizi, yine sizin kaleme aldığınız harika senaryoda sadece siz yönetirseniz performansınız nasıl olur ve bu siz, bedeniniz, çevreniz ve tüm dünya için nelere kapı aralar. Buyrun, önce kendinizi keşfedin, sonra da sizin için doğru sesi seslendirin. Herkes sizi dinlesin ve sonra da siz alkışları.

Ne dersiniz?

Artık kalıplardan çıkıp, hep bilinen, algılanan ama bir türlü erişilemeyen, o mutluluk, neşe ve eğlence enerjisine açılmanın zamanı geldi mi?

Seçim Sizin!

Sizin sadece değişimi gönülden talep edip, farklı bir şeyi seçmeniz ve bize katılmanız için neler mümkün?